„Gyvybė – didžiausia vertybė“

Vilkaviškio skyrius dalyvauja Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Vilkaviškio šeimos dekanato centro organizuojamame 2023 metų Velykinės kompozicijos konkurse „Gyvybė – didžiausia vertybė“.

Velykinės kompozicijos konkurso organizavimo tikslas – Katedros šventoriuje įkurti Velykinių kompozicijų parką, paminėti Pasaulinę gyvybės dieną ir šia proga perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus, sveikinimus bei sukurti bendruomenei šventišką nuotaiką. Šis konkursas – tai puiki proga suburti Vilkaviškio miesto įstaigas, įmones, organizacijas, šeimas bei sukurti Velykinę kompoziciją ir taip paminėti Pasaulinę gyvybės dieną.

Dalis Vilkaviškio skyriaus bendruomenės noriai įsitraukė į šį smagų projektą, daugiausiai darbo įdėjo apdailininkų profesijos mokytojas Paulius Jablonskis su APg21V grupės mokinėmis Erika Apanavičiūte ir Deimante Mažeikaite, kurios puikiai perteikė konkurso temą savo piešiniu ant kiaušinio. Tai – tarsi atgimstantis pavasaris.

Visos Velykinės kompozicijos puošia Vilkaviškio Švenčiausios Mergelės Marijos Apsilankymo Katedros šventorių ir jas galima apžiūrėti iki gegužės 2 dienos.

Vilkaviškio skyriaus sektoriaus vadovė Vaida Rudalevičienė

Galerija