Šiandien įvyko Erasmus+ programos projekto „Profesijos mokymo metodų modernizavimas, remiantis ES patirtimi“ informacinis seminaras. Jame dalyvavo  Jonavos politechnikos mokyklos, Tauragės profesinio rengimo ir mūsų  centro profesijos mokytojai.  Mokytojai  vyks į tokias stažuotes: automobilių mechanikų mokytojai – į Vokietiją, kompiuterių specialistai ir IT mokytojai- į Suomiją, apdailininkų/statybininkų mokytojai stažuosis Ispanijoje (Tenerifė), virėjų mokytojai- Suomijoje ir padavėjų specialybės mokytojai Italijoje (Florencija). Šios veiklos prisidės prie mokytojų profesinių kompetencijų, naujų mokymo metodų ar įrankių, tarptautinių ir tarpkultūrinių kompetencijų tobulinimo, europinės dimensijos plėtros, mokymo ir mokymosi procesų organizavimo tobulinimo.

Seminaro metu buvo pateikta informacija apie projekto tikslus ir uždavinius, aptartos pasirengimo stažuotėms veiklos, atsakyta į kilusius klausimus.

Pirmieji į stažuotę vyks kompiuterių specialistai ir IT mokytojai, tad su jais buvo aptarta vizito programa ir logistika./*54745756836*/