Kovo 31 d. vyko mokinių konferencija „Kai „linksma“ tik vienam“. Vykusios konferencijos tikslas – stiprinti mokinių psichikos sveikatą ir psichosocialinį aktyvumą, atskleidžiant emocinio smurto problematiškumą ir aktualumą.

Konferencijos metu Marijampolės PRC mokiniai ir svečiai pristatė savo ruoštus pranešimus emocinio smurto temomis. Mokinių pristatymai buvo kur kas daugiau, nei pranešimai. Tai buvo mokinių patirtys, išgyvenimai. Dalyvių pranešimai buvo vertinami konferencijos komisijos ir apdovanoti. Džiaugiamės galėdami ugdyti mokinių emocinį intelektą, empatiškumą ir kūrybiškumą. Konferencija buvo užbaigiama atviru ir itin jautru Alytaus miesto teatro monospektakliu „Seen“.  Spektaklio aktorė ir režisierė Andra Kavaliauskaitė šį spektaklį sukūrė pagal neišgalvotas trijų merginų istorijas, viena jų – pačios aktorės. Šios istorijos sujungiamos viename Ūlos personaže. Spektaklis mokiniams ir pedagogams paliko ne tik didelį įspūdį, bet išspaudė ne vieną ašarą, o svarbiausia, kad kiekvienas savyje galėjome atpažinti savo Ūlą. Tikimės, kad mokiniams šis spektaklis įkvėpė pasitikėjimo ir meilės sau. Abejingų neliko – tą rodo ir po spektaklio susidariusi eilė norinčių apsikabinti ir pasikalbėti su aktore.

Už pristatytus pranešimus dėkojame Marijampolės PRC skyrių mokiniams ir jiems pasiruošti padėjusiems mokytojams, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijai, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijai, Marijampolės sav. Mokolų progimnazijai. Už konferencijos įgyvendinimą dėkojame Marijampolės PRC direktoriui Gražvydui Juodišiui, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Romai Šimukauskienei, motedininkei Linai Bankauskaitei – Šleinotienei, KRg21-1 mokinėms Ugnei Žiugždaitei ir Rugilei Puodžiūnaitei.

Konferenciją organizavo Marijampolės PRC psichologė Edita Macijauskienė ir socialinės pedagogės Edita Rakauskienė ir Jolita Petruškevičienė.

/*54745756836*/