Kovo 25 d. Marijampolės profesinio rengimo centre įvyko respublikinis Metalo apdirbimo profesinio meistriškumo konkursas, kurį organizavo UAB „STEVILA“ bei Marijampolės profesinio rengimo centro Statybos ir mechanikos skyrius.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio, Vilkaviškio bei Marijampolės skyrių, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, Kauno technikos profesinio mokymo centro ir Kėdainių profesinio rengimo centro.

Marijampolės profesinio rengimo centre vyko įnirtingos varžybos tarp būsimų profesijos atstovų – konkurso metu buvo vertinamos teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai. Praktinių įgūdžių įvertinimui mokiniai turėjo pagaminti detalę pagal duotą brėžinį. Meistriškumo konkursas mokiniams buvo ne tik puiki proga pasitikrinti jau turimas profesines žinias, bet ir patobulinti turimas kompetencijas atliekant sudėtingas užduotis.

Visus dalyvius ir mokytojus pasveikino Marijampolės profesinio rengimo centro direktorius Gražvydas Juodišius įteikdamas Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro padėkas. Prizinių vietų laimėtojai gavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro diplomus, UAB „STEVILA“ įsteigtus piniginius prizus bei Marijampolės profesinio rengimo centro dovanas.

Dar kartą sveikiname prizininkus!

I vieta – Donatas Muraška, Kauno technikos profesinio mokymo centras;
II vieta – Tomas Čižikas, Kauno technikos profesinio mokymo centras;
III vieta – Darijus Taraškevičius, Kėdainių profesinio rengimo centras.

/*54745756836*/