Nuolat besikeičianti verslo ir ekonomikos aplinka reikalauja strateginio mąstymo, veržlumo bei inovatyvių žinių. Kovo 3-4 dienomis Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai, kurie nori ugdyti šias savybes ir įsivaizduoti savo karjerą versle,    dalyvavo  verslumo mokymuose ,,Verslumas ir antreprenerystė“, kuriuos organizavo UAB „Pokyčių valdymas“ kartu su Šakių miesto veiklos grupe.

Kovo 3 dieną  skyriaus mokiniai kartu su profesijos mokytoja Rasa Blekaitiene klausėsi lektoriaus Nerijaus Šėžos paskaitos,  papildė ir atnaujino savo žinias apie verslumą, žmonių elgseną ir bendravimą.

Kovo 4 d. dalyviai vyko į išvyką susipažinti su Kretingos ir Skuodo rajonų sėkmingų verslų pavyzdžiais. Dalyvavo susitikime apie verslą ,,Kiškio pyraginėje‘‘. Tai kepykla Skuodo rajone, kuri Europos Sąjungos fondų dėka įsigijo įrangą ir dabar kepa įvairius konditerijos gaminius.  Mosėdyje lankėsi Kuršių istorijos muziejuje, kuris įkurtas privačių asmenų Irmos ir Beno Šimkų iniciatyva. Muziejuje vykdomos kultūrinės bei edukacinės veiklos.  Plungės rajone aplankė Šaltojo karo ekspoziciją, kuri pasakoja apie Šaltąjį karą – vieną garsiausių bei pavojingiausių karinių konfliktų istorijoje.

Šie dviejų dienų verslumo mokymai  buvo įdomūs, mokiniai aktyviai diskutavo apie verslą, susipažino su jo subtilybėmis, pateikė jiems rūpimus klausimus, turėjo galimybę šiuolaikinėmis verslo ir ekonomikos sąlygomis įžvelgti unikalias idėjas rinkoje.

 

Vyresnioji profesijos mokytoja Rasa Blekaitienė

/*54745756836*/