Marijampolės profesinio rengimo centras gyvena prieššventinėmis nuotaikomis. Į edukacinę kūrybinę popietę „Susikurk Kalėdas pats“ sugužėjo gausus Marijampolės savivaldybės socialinių pedagogių būrys. Su būrelio pirmininke Edita Rakauskiene aptarę einamuosius darbinius klausimus, pasidalinę išgyvenimais ir darbiniais rūpesčiais, kibo į darbą.

Floristo specialybės mokytojos Giedrė Abraitienė ir Lina Lelešienė paaiškino visus svarbiausius kalėdinės puokštės gaminimo akcentus, kokios spalvos dominuoja šių metų floristikos darbuose. Stalystės mokytojas Mykolas Kančys akcentavo, kokie medžiai ir medienos pagrindas yra tinkamiausi naudoti įvairiems meniniams dirbiniams, kuriuos galima pasigaminti patiems namuose. Linksmai klegėdamos socialinės pedagogės gyrė Marijampolės PRC išpuoselėtą praktikinę bazę, džiaugėsi įvairiomis naujovėmis ir aptarė galimybę vykdyti edukacinius užsiėmimus socialiai pažeidžiamų grupių mokiniams.

Nepastebimai prabėgo kūrybinė popietė, o darbo rezultatai nugulė nuostabiose kalėdinėse dekoracijose. Viešnios dėkojo už turiningai praleistą laiką ir išėjo su viltimi, kad vėl pakviesime į popietę, kuri ne tik suvienija bendroms mintims, bet ir bendram kūrybiniam darbui.

Marijampolės savivaldybės socialinių pedagogų būrelio pirmininkė

Marijampolės PRC socialinė pedagogė- metodininkė Edita Rakauskienė

 /*54745756836*/