Pasaulinė cepelinų diena

„Cepelinai – tai dar vienas importinis patiekalas, prigijęs Lietuvoje ir tapęs nacionalinio identiteto dalimi“- taip juokaujama, kalbant apie visų mūsų lietuvių pamėgtą patiekalą. Tačiau ar žinome, kad vasario 3 dieną švenčiama Pasaulinė cepelinų diena? Marijampolės profesinio rengimo centro bendruomenė šiais metais nutarė susivienyti bei išvirti tiek cepelinų, kad užtektų visiems – nuo Marijampolės iki pat Kudirkos Naumiesčio. Bendruomenė šia proga nusprendė ne tik vaišinti didžkukuliais savo partnerius ir svečius, bet ir išsikėlė kilnų tikslą – surinktus pinigus paaukoti Ukrainai ir taip prisidėti prie visuotinės „Radarom“ paramos akcijos, skirtos specialių radarų įsigijimui. Pasaulinės cepelinų dienos dalyviai Marijampolės profesinio rengimo centro skyriuose Marijampolėje, Vilkaviškyje ir Kudirkos Naumiestyje vykusiame renginyje paaukojo daugiau nei 1000 eurų. Mokinių, mokytojų, valgyklų darbuotojų bendras tikslas suvienijo bendruomenę – kilnioje akcijoje dalyvavo daugiau nei 120 žmonių.

Marijampolės profesinio rengimo centro direktorius Gražvydas Juodišius nuoširdžiai dėkoja dalyvavusiems partneriams ir svečiams bei Centro bendruomenei. Už puikų aptarnavimą ačiū tariame padavėjo ir barmeno mokymo programos mokiniams, o ypač virėjo profesinio mokymo programos mokiniams bei specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių grupei V22, kurie Marijampolėje savomis rankomis nuskuto daugiau kaip 100 kg bulvių. Direktorius padėkas taip pat skiria profesijos mokytojams, valgyklų vedėjams ir personalui. Visų vienybė skatina bendruomeniškumą ir sutelkia mus prasmingoms veikloms.

Galerija

Apie akciją „Radarom“

„<… LRT kartu su organizacijomis „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „1K fondas“ ir „Stiprūs kartu“ kviečia susivienyti ir dalyvauti akcijoje „Radarom!“. Per akciją surinktos lėšos bus skirtos daugiafunkciams taktiniams radarams įsigyti. Radarų paskirtis – stebėti oro erdvę aplink tokius Ukrainai strategiškai svarbius objektus kaip elektrinės, vandens bokštai ir pan., kurie padeda užtikrinti kuo įprastesnį gyvenimą ukrainiečiams karo metu. Pinigai renkami į specialią „Blue/Yellow“ sąskaitą, taip pat gali būti pervedami paypal: mes@stipruskartu.lt.“ Cit. https://www.radarom.lrt.lt/