Gintarės sėkmės istorija

GINTARĖ DAUKŠYTĖ
Marijampolės profesinio rengimo centre įgijo kirpėjos specialybę ir dirba grožio studijoje ,,DOSIMA“
-Gintare, esi buvusi Marijampolės profesinio rengimo centro mokinė. Papasakok apie profesijos pasirinkimą, kas jį nulėmė?
-Profesijos pasirinkimas man buvo aiškus jau nuo 7 metukų, kaip pamačiau dirbančią kirpėja savo tetą.
-Kaip tau sekėsi mokytis pas mus?
-Mokytis sekėsi labai gerai, buvau užtikrinta savo pasirinkimu, labai džiaugiausi, jog pagaliau darau tai kas man labai patinka.
-Koks tavo požiūris į profesinį mokymą? Ar įgytos profesijos žinios pasitarnauja kasdieniame gyvenime?
-Mano požiūris į profesinį išsilavinimą tik teigiamas. Profesinio išsilavinimo įstaigos suteikia galimybę įgyti specialybę, kuri pravers visą gyvenimą.
– Papasakok plačiau ką labiausiai vertinai besimokydama Marijampolės profesinio rengimo centre?
Labiausiai vertinau mokyklos personalą, mokytojus, nes, kad ir kas nutikdavo, visada buvo ištiesta pagalbos ranka. Ši mokykla suteikė galimybę įgyti patirties įvairiuose šukuosenų konkursuose, organizavo seminarus, kuriuose sužinoti dalykai labai praverčia dirbant ir bendraujant su žmonėmis.
-Ar patinka dirbamas darbas, kokių iššūkių jame sulauki?
-Taip, darbas labai patinka. Iššūkių pasitaiko įvairių, tai neišvengiamas dalykas dirbant su žmonėmis, bet turiu nuostabias koleges, pačią geriausią mokytoją, kurių patarimo visada galiu paklausti ir susitvarkyti su iššūkiais.
-Kokį patarimą duotum jaunam žmogui, kuris dvejoja, kuria kryptimi pasukti renkantis ateities veiklas?
-Patarčiau rinktis kryptį prie kurios labiausiai traukia, taip pat vadovautis savo norais, o ne aplinkinių patarimais.
-Pabaigai, pasidalink įsimintina, o gal linksma istorija iš laikotarpio, kai buvai Marijampolės profesinio rengimo mokinė.
-Įsimintiniausias man yra ,,Pelenės‘‘ šukuosenų konkursas, kuriame dalyvavau du kartus. Tai labai gera patirtis, puiki praktika mokytis susitvarkyti su jauduliu, kai į tave žiūri minia žmonių ir komisija, kuri vertina padarytą darbą.
/*54745756836*/