Parengiamasis vizitas Maltoje

2023 m. sausio 16 – 17 d. Vystymo skyriaus vedėja Monika Lunskutė ir projektų vadovė Kamilė Koncevičiūtė buvo išvykusios į parengiamąjį vizitą Maltoje, kur susipažino su naujaisiais partneriais „Ex. Act Malta“ (Exchange Action Malta). Šio vizito tikslas – ne tik užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius, tačiau ir apsilankyti būsimose partnerių siūlomose mokinių ir mokytojų praktikos vietose.

Vizito metu susipažinome su organizacijos darbuotojais, Maltos švietimo sistema, aptarėme bendradarbiavimo galimybes. Aplankėme įmones, kuriose profesinę praktiką galėtų atlikti apdailininko, virėjo, padavėjo/barmeno bei kompiuterinio projektavimo profesijų mokiniai ir mokytojai: „Vella Falzon Building Supplies Ltd“, „AX Construction“, „Hilton“, „ESE School“, „AllSecure LTD – eBusiness Systems IT“, „Sotto pinsa Romana Valletta“.

Vizito metu, siekiant geriau pasirengti dalyvių mobilumui, aptarti organizaciniai aspektai: logistika, gyvenamosios vietos, anglų kalbos kursų, kultūrinės programos bei maitinimo(si) galimybės.

Projektų vadovė Kamilė Koncevičiūtė

„Erasmus+“ programos profesinio mokymo mobilumo projektas

Šis kūrinys atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją. pulvinar dapibus leo.