ep-logo-rgb_lt

Susitikimas su europarlamentaru Juozu Oleku

Marijampolės profesinio rengimo centro projekto ,,Mokyklos–Europos parlamento ambasadorės“ jaunesnieji ir vyresnieji ambasadoriai penkerius metus sėkmingai skatina domėtis bendruomenės narius apie Europos Sąjungos veiklą, funkcijas, aktualijas, padeda geriau suvokti Europos Parlamento vaidmenį visuomenėje bei kiekvieno žmogaus gyvenime.

2023 m. kovo 24 d. bendruomenės nariai turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su europarlamentaru Juozu Oleku. Susitikimo metu europarlamentaras papasakojo plačiau apie savo pasirinktą kuruojamą sritį (Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitetas), apie kasdieninį darbą Europos Parlamente, pasidalino šių dienų aktualijomis ir priimtais sprendimais. Bendruomenė turėjo galimybę užduoti klausimus ir padiskutuoti apie politinę veiklą, ateities planus bei pasidomėti europarlamentaro laisvalaikiu.

Susitikimai ypatingai svarbūs jaunimui, kuris domisi politine veikla ir nori tapti aktyviu politiniame gyvenime, jie padeda geriau suprasti šių institucijų ar europarlamentarų veiklą. Taip ugdomas pažinimas ir suvokimas apie Europos Sąjungos ir Parlamento reikšmę Lietuvai ir kiekvieno mūsų gyvenimui.

Vyresnioji projekto ambasadorė Lina Bankauskaitė-Šleinotienė

Galerija