Kovo 9 dieną  Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko profesinio orientavimo edukacinės programos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai atminti.  Skyriuje svečiavosi  Kidulių pagrindinės mokyklos  9- 10 klasių mokiniai.

Svečiai buvo supažindinti su  skyriuje ruošiamomis  mokymo programomis bei stojimo sąlygomis. Neformaliojo švietimo organizatorė Rugilė Guzovijūtė – Mekšriūnienė aprodė neformaliojo švietimo grupių mokinių darbų parodą.

Apie skyriaus mokinių sportinius laimėjimus papasakojo kūno kultūros mokytojas

metodininkas Vytautas Smirnovas. Edukacijos „Mūsų žemės mozaika”   metu mokiniai, padedami   profesijos mokytojų S. Bacevičiaus ir A.Jonikaičio, gamino padėkliukus tautiniais motyvais.

Profesijos mokytoja R. Jakaitienė pamokė pinti trispalves apyrankes „Apsijuosiu Lietuvą”.

Apie kokteilių gaminimą mokiniams papasakojo profesinio mokymo mokytoja A. Rastupkevičienė ir kartu su svečiais atliko praktinį darbą –  gamino trispalvius nealkoholinius kokteilius „Ragaukim Lietuvą”. Mokiniai apžiūrėjo suvirinimo ir kalvystės laboratorijas, o su kalvystės ir suvirinimo darbų technologijomis juos supažindino profesijos mokytojas A. Jonikaitis.

Mokiniai didžiavosi savo pagamintais padėkliukais, pasipuošė pačių nupintomis trispalvėmis apyrankėmis ir patenkinti bei pilni įspūdžių  išvyko į namus.

 

.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

 /*54745756836*/