2022 m. gegužės 23-27 dienomis Marijampolės profesinio rengimo centro sektoriniame praktinio mokymo centre vyko praktiniai užsiėmimai mokiniams, atvykusiems iš Vilkijos žemė ūkio mokyklos ir Biržų technologijos ir verslo mokymo centrų.

Vilkijos žemės ūkio mokyklos mokiniai, mokydamiesi žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo specialybės, pagerino savo įgūdžius vairuodami ir dirbdami su TR1 kategorijos traktoriais, jų eksploatavimu bei priežiūra. Mokymų metu diskutavome apie šių transporto priemonių sandarą, pasitaikančias darbines situacijas, techninius gedimus. Kadangi mokiniai buvo labai smalsūs, susipažino su TR2 kategorijos traktorių vairavimu bei padirbėjo su skutiku naikindami piktžoles turimoje žemėje.

Technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės mokiniai iš Biržų technologijos ir verslo mokymo centro mokymų metu atliko automobilių ir traktorių akumuliatorių, generatorių, starterių testavimą prietaisais, ardymo – surinkimo darbus, apšvietimo sistemos gedimų šalinimą, įtampų matavimus multimetru. Praktinių darbų metu įgytas žinias pasitikrino atlikdami testus.

Mokiniai buvo labai sužavėti sektorinio praktinio mokymo centro turima technikos gausa, įvairove ir mokymo kokybe. Praktinis mokymas mokiniams suteikė daug naujų žinių, įgūdžių ir gerų emocijų.

Profesijos mokytojai Vytautas Venys ir Mindaugas Zdanevičius

Projektas “Praktinių įgūdžių įgijimas Marijampolės PRC sektoriniame žemės ūkio technologijų praktinio mokymo centre“ finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

/*54745756836*/