2020 metų sausio mėnesį dvidešimt keturi Centro mokiniai pradėjo stažuotes Italijoje ir Vokietijoje.

Erasmus+ programos projekto ,,Tarptautiška patirtis – tavo sėkminga ateitis“  dalyviai 8 virėjo, 8 padavėjo/barmeno ir 8 automobilių mechaniko specialybių mokiniai išvyko tobulintis į Italiją ir Vokietiją. Automobilių mechaniko specialybės mokiniai Berlyne gilins savo žinias automobilių technikos priežiūros ir remonto srityje, virėjo specialybės mokiniai Apulijos regione tobulinsis itališkų patiekalų gamyboje, o padavėjo/barmeno specialybės mokiniai gerins savo įgūdžius daugiakultūrėje aplinkoje Florencijoje, kur teks aptarnauti ne tik italų, bet ir viso pasaulio klientus.

Visų grupių mokiniai galės įvertinti kitos šalies darbinius ir organizacinius aspektus, tobulins užsienio kalbos žinias, pažins kitas kultūras, jų vertybes, aplankys įdomias ir žymias vietas, taps labiau tolerantiškesni bei savarankiškesni savo kasdieniniame gyvenime.

Mokinius lydėję ir savaitę kartu su jais gyvenę mokytojai ir specialistai padėjo įveikti pradinius sunkumus: juk daugumai mokinių tai pirmoji kelionė lėktuvu, pirmas atsiskyrimas nuo tėvų, savarankiškas gyvenimas naujoje komandoje. Jauniems žmonėms tenka suprasti, kad visi esame skirtingi, bet turime kartu gyventi, dirbti, leisti laisvalaikį.

Pirmoji savaitė buvo aktyvi ir profesinėje srityje, ir kultūrinėje erdvėje. Mokiniai savo įspūdžiais iš stažuočių vietų dalijasi pirmaisiais įspūdžiais.

Šie projektai finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

/*54745756836*/