Balandžio 28 d. Marijampolės profesinio rengimo centro Sektoriniame praktinio mokymo centre jau vienuoliktą kartą įvyko tradicija tapęs vairavimo mokyklų mokinių ir vairavimo instruktorių meistriškumo konkursas. Dešimtmetį savo meistriškumą demonstravo B kategorijos atstovai, tačiau šiais metais pasirodyti galimybę turėjo ir CE kategorijos asai. Šį renginį organizavo Marijampolės PRC drauge su Marijampolės vežėjų asociacija – vadovas Linas Paknys.

Meistriškumo konkurso B kategorijos rungtyje dalyvavo mokiniai ir vairavimo instruktoriai iš UAB „Autokryptis“, Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centro, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos, Kėdainių profesinio rengimo centro, Vilkijos žemės ūkio mokyklos, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Marijampolės PRC. CE kategorijos rungytje susitiko varžovai iš Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono, UAB „Truck Master“, Marijampolės PRC, Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos ir Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.

Konkursas prasidėjo mokinių teorinių žinių patikrinimu, po to vyko praktinių įgūdžių demonstravimas vairuotojų mokymosi aikštelėse Sektoriniame praktinio mokymo centre. Rungčių užduotys iš dalyvių pareikalavo ne tik susikaupimo ir atidumo, bet, žinoma, nepamirštant saugumo buvo siekiama ir maksimalaus greičio. Dalyviams atliekant įvairius manevrus B bei CE kategorijų rungtyse atsispindėjo profesionalumas – organizatorių paruoštos užduotys buvo atliekamos tiksliai ir meistriškai.

Renginio programą praturtino Marijampolės meno mokyklos šokėjų pasirodymai (vad. Daina Misiukevičienė) bei motoakrobatikos profesionalas Paulius Labanauskas.

Laimėtojams buvo įteikti diplomai, Marijampolės PRC bei rėmėjų įsteigti dosnūs prizai. Vairavimo mokyklų mokinių ir vairavimo instruktorių meistriškumo konkurso prizininkai:

B kategorija, mokinių grupė:

I vieta – Žilvinas Žilinskas, Marijampolės PRC;

II vieta – Marijus Puišys, Marijamplės PRC;

III vieta – Domantas Svipas, Marijampolės PRC.

B kategorija, vairavimo instruktorių grupė:

I vieta – Arūnas Ižganaitis, Marijampolės PRC;

II vieta – Audrius Bindokas, UAB „Autokryptis“;

III vieta – Arvydas Kasparavičius, Marijampolės PRC.

CE kategorija, mokinių grupė:

I vieta – Alius Guzavičius, Marijampolės PRC;

II vieta – Evaldas Samuolis, Marijampolės PRC;

III vieta – Gabrielė Kardokienė, Marijampolės PRC.

CE kategorija, vairavimo instruktorių ir įstaigų grupė:

I vieta – Arvydas Šunskis, Marijampolės PRC;

II vieta – Evaldas Kliūzas, Marijampolės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba;

III vieta – Almantas Leonavičius, Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugija.

Renginį rėmė: UAB „Hidrasas“, UAB „Etatrans“, „NexusTruck Shop“, UAB „ArtGlacio“, UAB „Brūzgos dirbtuvės“, UAB „RSD Auto“, UAB „Namastra“, UAB „Mantagas“, VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija, UAB „Ligerda“, UAB „Mantinga“, UAB „Sipra-auto“, Marijampolės kultūros centras, Marijampolės meno mokykla.

/*54745756836*/