Šių metų spalio 14 dieną vyko Marijampolės profesinio rengimo centro vykdomas projektas „Sportas- sveikatingumui stiprinti“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, renginys: „Atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos“. Varžybose dalyvavo moksleiviai iš Marijampolės PRC, Marijampolės PRC Vilkaviškio skyriaus, Marijampolės PRC K.Naumiesčio skyriaus mokiniai. Renginio pradžią paskelbė K. Naumiesčio skyriaus Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vytautas Smirnovas. Varžybose savo jėgas tarpusavyje išbandė mokiniai ir sužinojo kuris yra stipriausias.
Pagal svorio kategorijas Marijampolės PRC K. Naumiesčio skyriaus sportininkai iškovojo šias prizines vietas:
1-os vietos: Diana Siniakovaitė, Greta Kuncaitytė, Ernestas Šuopys, Žygimantas Stankevičius, Remigijus Bartišius, Rytis Luckus, Edvinas Bergeris, Domantas Milius.
2-os vietos: Ernestas Ragelskas, Robertas Ūsas.
3-ios vietos: Evaldas Povilaitis, Mindaugas Balevičius, Lukas Rasimas.
Absoliučiai stipriausių sportininkų titulus iš kovojo Greta Kuncaitytė (K.Nauiesčio skyrius) ir Vilius Aušiūra (Marijampolės PRC). Jiems buvo įteiktos Seimo narės Irenos Haase dovanos kurias perdavė jos padėjėjas Rimantas Simokaitis.
Stipriausios komandos titulą taip pat iškovojo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus komanda.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais. Už dalyvių sveikatos priežiūrą buvo atsakinga Šakių VSB specialistė Benita Petrauskienė, o varžybų vyriausias teisėjas Rimantas Simokaitis

/*54745756836*/