Gegužės 19 dieną Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko „Geriausio traktorininko meistriškumo konkursas“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių meilę darbui ir profesijai, skatinti mokinių sumanumą ir verslumą.

Konkurso rėmėjai: UAB ,,Vilkasta“, ūkininkas Linas Pukelis, Kudirkos Naumiesčio bendruomenė ,,Santaka“, UAB ,,Gulbelė“, UAB ,,Ligitra“,  UAB ,,Šaka“, UAB ,,Ordo“, AB ,,Kauno grūdai“.

Visus dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Šakių rajono savivaldybės švietimo ir  kultūros skyriaus vedėjas  Darius Aštrauskas, Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius bei Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė.

Geriausio traktorininko meistriškumo konkurse susirungė 6 komandos – po komandą iš trijų Marijampolės Profesinio rengimo centro skyrių (Statybos ir mechanikos, Vilkaviškio ir Kudirkos Naumiesčio), 3 svečių  komandos (Vilkijos žemės ūkio mokyklos, Daugų technologijos ir verslo mokyklos, Griškabūdžio gimnazijos) bei   jaunieji ūkininkai.

Dalyviai demonstravo savo teorines ir praktines žinias bei įgūdžius trijose rungtyse: teorijos, detalių atpažinimo ir figūrinio vairavimo su traktoriumi John Deer.

Suskaičiavus  konkurso rezultatus, vertinimo komisija informavo, kad geriausiai pasirodė šie mokiniai:

I vieta – Sidas Mažylis (Vilkijos žemės ūkio mokykla);

II vieta – Mantas Zinkevičius (Griškabūdžio gimnazija);

II vieta –  Gediminas Ramoškevičius (Kudirkos Naumiesčio skyrius);

Skatinamasis prizas atiteko Kostui Kardauskui (Griškabūdžio gimnazija).

Jaunieji ūkininkai:

I vieta – Lukas Raškauskas;

II vieta – Justas Lozoraitis;

III vieta – Aidas Arminas.

Marijampolės profesinio rengimo centro direktorius Gražvydas Juodišius pasveikino dalyvius ir nugalėtojams įteikė diplomus bei padėkas, rėmėjų įsteigtus prizus įteikė Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė.

Visiems konkurso dalyviams ir juos ruošusiems profesijos mokytojams įteikti padėkos raštai ir paguodos prizai. Skyriaus virėjų komanda visus vaišinio karšta arbata, kibinais ir perlinių kruopų  koše  su spirgučiais.

Dėkojame renginio rėmėjams ir sveikiname prizininkus, dalyvius ir juos parengusius profesijos mokytojus.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

/*54745756836*/