Įgyvendindami tarptautinio projekto „ISWEB“ veiklas, Marijampolės profesinio rengimo centro Gimnazijos skyriaus mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo 2021-03-19 d. nuotolinėje jaunimo konferencijoje „VIBELIFT“.
„Vibelift“ – pribloškiantis ryškiausių žvaigždžių ir pozityvios energijos šou kiekvienam, norinčiam aktyvizuoti savo atomines galias! Tai buvo tobula mokymosi diena, kurioje nuoboduliui nebuvo nė lašelio vietos.
Sulaukėme super-kūrėjų istorijų, tokių kaip Deimantės Kazėnienės, Donato Montvydo, Gabijos Skučaitės, Indrės Stonkuvienės, Žydrūno Savicko ir daugelio kitų. Kiekvienas dalyvis galėjo pasijusti tikru herojumi, kuriančiu savo ir pasaulio ateitį. Juk šiandien gyvename laikmetyje, kai pasauliui reikia drąsių ir išmanių kūrėjų, kurie imtųsi ryžtingų veiksmų ir savo protu bei kūrybingumu kurtų pokyčius ir spręstų pasaulį krečiančias problemas. Nuo tokių kūrėjų priklauso ateitis, o VIBELIFT įkvepia juos imtis drąsos ir aktyviai veikti. Dalyvių laukė įspūdinga tobulėjimo ir atradimų diena, kurioje įkvėpimo suteikė žymių žmonių pasakojamos istorijos, protą aktyvino įdomios užduotys, kūną energizavo geriausia muzika ir, žinoma, neišdildomus atsiminimus paliko gausybė gerų emocijų! “VIBELIFT ONLINE 2021” festivalis padėjo  Mums pasijausti tikrais ateities kūrėjais ir kurti savo istoriją!
Mokytojos Jurgita Schroeder, Edita Sėdaitienė ir Jolita Vičkačkienė taria AČIŪ visiems, kas žiūrėjo ir buvo kartu, o tie kas negalėjo prisijungti, nenusiminkite, siunčiame Jums renginio įrašą:  http://inx.lv/EFs4

/*54745756836*/