Balandžio 29 dieną susirinkome į Lietuvos Junior Achievement inicijuotą, Marijampolės jaunųjų verslininkų klubo suorganizuotą atvirą praktinio verslumo ugdymo programos „Accelerator_x“ mokinių jaunųjų bendrovių eXpo. Mugėje Dalyvavo 1 Jaunoji bendrovė iš Kalvarijos gimnazijos, 1 iš Marijampolės VŠĮ Lispa, 2 jaunosios bendrovės iš Šakių Žiburio gimnaziijos, 3 iš Prienų Žiburio gimnazijos, 3 iš Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos, 5 jaunosios bendrovės iš Marijampolės profesinio rengimo centro, 6 iš Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos, ir 10 jaunųjų bendrovių iš Marijampolės Sūduvos gimnazijos. Iš viso 31 Jaunoji bendrovė, 120 mokinių.

eXpo metu jaunųjų bendrovių mokiniai visiems pristatė mokykloje vystomas verslo idėjas, siūlė įsigyti gaminių. Pagrindinis mugės rėmėjas Marijampolės savivaldybė. Iniciatorius- Lietuvos Junior achievement (Lietuvos Junior Achievement – antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo programų lyderiai, švietimo bendruomenės, verslo ir valstybės partneriai). Organizatorius- Marijampolės Jaunųjų verslininkų klubas.

Džiaugiamės, jog Marijampolės profesinio rengimo centro mokiniai pelnė net dvi nominacijas. Jaunoji bendrovė „Daži-Moza“ gavo nominaciją „Tvariausia jaunimo bendrovė“, kurią įsteigė AB SEB bankas, o bendrovė „Sveikas pilvas“ džiaugėsi tapusi UAB „Maxima XXX“ įsteigtos nominacijos „ Didžiausias poveikis bendruomenei“ laimėtoja.

Mokiniai dėkoja visiems mokytojams ir mokyklos vadovybei, kurie prisidėjo prie idėjų įgyvendinimo, palaikė ir pastiprino pasiruošimo procese.

/*54745756836*/