Vilkaviškio skyrius dalyvauja Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Vilkaviškio šeimos dekanato centro organizuojamame 2022 metų Velykinės kompozicijos konkurse „Gyvybė – didžiausia vertybė“.

Velykinės kompozicijos konkurso organizavimo tikslas – Katedros šventoriuje įkurti Velykinių kompozicijų parką, paminėti Pasaulinę gyvybės dieną ir šia proga perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus, sveikinimus bei sukurti bendruomenei šventišką nuotaiką. Šis konkursas – tai puiki proga suburti Vilkaviškio miesto įstaigas, įmones, organizacijas, šeimas bei sukurti Velykinę kompoziciją ir taip paminėti Pasaulinę gyvybės dieną.

Dalis Vilkaviškio skyriaus bendruomenės noriai įsitraukė į šį smagų projektą, daugiausiai darbo įdėjo siuvėjo mokymo programos mokytoja Gintarė Kavaliauskienė su savo mokinėmis, iš turimų atraižų sukūrė spalvingą margučio kompoziciją. Tai tarsi linkėjimas visiems, kad žengiantis per žemę pavasaris neštų daugiau taikos, meilės ir šviesos.

Visos Velykinės kompozicijos puošia Vilkaviškio Švenčiausios Mergelės Marijos Apsilankymo Katedros šventorių ir jas galima apžiūrėti iki Motinos dienos.

Vilkaviškio skyriaus sektoriaus vadovė Vaida Rudalevičienė

/*54745756836*/