Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų iškilminguose verslo ir akademinės bendruomenės apdovanojimuose reikšmingą įvertinimą gavo ir Marijampolės profesinio rengimo centras, nominuotas versliausia profesinio mokymo įstaiga Lietuvoje.

Vertindami mokymo įstaigų verslumą, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengė „Versliausios Kauno regiono profesinės mokymo įstaigos“ nominaciją. Šioje nominacijoje buvo vertinami Kauno regiono profesinių mokymo įstaigų verslumo gebėjimai, iniciatyvumas veikiant neapibrėžtumo sąlygomis bei kuriama pridėtinė vertė regiono bendruomenei.

Versliausia profesinio mokymo institucija už bendradarbiavimo su socialiniais partneriais stiprinimą, profesinio meistriškumo konkursų organizavimą ir pameistrystės skatinimą šiais metais pripažintas Marijampolės profesinio rengimo centras.

Daugiau informacijos apie vykusį renginį skaitykite https://chamber.lt/naujienos/kauno-prekybos-pramones-ir-amatu-rumai-iskilmingai-apdovanojo-verslo-ir-akademine-bendruomenes/?fbclid=IwAR1NHsnUP5QmAYsaGzyvSHwBqte6wfZvryNMS7qqNFiBaGqJX22vzzCGBfY

Marijampolės PRC informacija/*54745756836*/