Gruodžio 10 d. vyko Erasmus+ programos projekto „Tarptautiška patirtis – tavo sėkminga ateitis“ informaciniai seminarai vykstantiems į stažuotes Italijoje ir Vokietijoje.  Aštuoni automobilių mechaniko darbuotojo, aštuoni virėjo ir aštuoni padavėjo/barmeno specialybių mokiniai sausio mėnesį išvyks stažuotis 4 savaitėms į Berlyną, Florenciją ir Rodi. Seminaro metu dalyviai aptarė svarbias stažuočių detales, logistiką, finansinius aspektus, pasidalino praktiniais patarimais, išklausė instruktažą apie saugų elgesį kelionės ir darbo metu.

Dalyviai 3 mėnesius intensyviai ruošėsi stažuotėms: domėjosi šalimi, į kurią vyks, mokėsi pristatyti save, savo šalį, gilino užsienio kalbos žinias profesinėje srityje. Visiems už atsakingą ruošimąsi ir domėjimąsi buvo įteikti parengiamųjų mokymų pažymėjimai.

Seminare dalyvavusi centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irma Mockevičiūtė palinkėjo visiems būti drąsiems ir ryžtingiems, nebijoti laukiančių iššūkių ir parsivežti kuo daugiau žinių ir įspūdžių. Grupių vadovės taip pat pasidalino savo realiomis patirtimis ir patarimais stažuočių dalyviams.

Gero laukimo, smagaus pasiruošimo ir talpaus lagamino!

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

/*54745756836*/