Šių metų kovo 10 d. Marijampolės profesinio rengimo centro gimnazijos skyriaus Ia ir IIb klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Viktorija Grigaitiene mokėsi kitaip – dalyvavo integruotose patyriminėse veiklose Kaune.

Pirmoji pamoka vyko Ebru šeimos terapijos studijoje. Veiklos metu mokiniai buvo supažindinami su viena seniausių rytų tapymo technikų – tapymu ant vandens (Ebru). Mokinai patys piešė, bandė aiškinti savo emocijas grįsdami jas spalvomis. Ebru menas yra laikomas terapija, nes taip ugdomas vaikų kritinis mąstymas, padeda sprendžiant smurto, patyčių, išnaudojimo problemas.

Po edukacijos moksleiviai apsilankė žymiausioje pasaulyje edukacinėje parodoje apie žmogaus kūną „Body Worlds“. Ši paroda ne tik padeda lengviau suprasti žmogaus anatomiją, geriau pažinti savo kūno galimybes, bet ir suteikia žinių, kaip kasdieniai pasirinkimai gali paveikti savijautą ir gyvenimo kokybę.

Mokiniai, dalyvaudami edukacinėse veiklose ugdėsi pažinimo, bendradarbiavimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Pasitelkdami meną kalbėjo apie emocijas, išbandė vizualinio mąstymo strategiją – moksliškai pagrįstą metodą analizuoti tai, ką matome, ir pritaikyti įvairiose srityse.

/*54745756836*/