Švietimo mainų paramos fondas paskelbė 2019 m. „Erasmus+“ profesinio mokymo finansuojamų mobilumo projektų (KA102) sąrašą. Džiaugiamės, galėdami pranešti džiugią žinią mūsų centro bendruomenei, kad finansuojamos dvi mūsų teiktos paraiškos.

Projekto „Tarptautiška patirtis – tavo sėkminga ateitis“ metu 32 mūsų centro mokiniai vyks į tris Europos šalis. Mokinių grupės po 8 mokinius stažuosis: Italijoje Apulijos regione – virėjų specialybės mokiniai, Florencijoje – padavėjai/barmenai; būsimieji automobilių mechanikai – Vokietijoje, melioracijos ir kelių statybos ir priežiūros darbuotojo specialybių mokiniai vyks stažuotis į Tenerifės (Ispanija) įmones. Projekto pagrindinis tikslas – tobulinti šių specialybių mokinių profesines ir asmenines kompetencijas, remiantis Europos Sąjungos šalių patirtimi.

Projektas „Profesijos mokymo metodų modernizavimas, remiantis ES patirtimi“ skirtas profesijos mokytojams. Konsorciumas, kurį sudaro mūsų centras, Jonavos politechnikos mokykla ir Tauragės profesinio rengimo centras, planuoja siųsti į stažuotes 30 dalyvių. Mokytojai vyks į tokias stažuotes: automobilių mechanikų mokytojai – į Vokietiją, kompiuterių specialistai ir IT mokytojai- į Suomiją, apdailininkų/statybininkų mokytojai stažuosis Ispanijoje (Tenerifė), virėjų mokytojai- Suomijoje ir padavėjų specialybės mokytojai Italijoje (Florencija). Šios veiklos prisidės prie mokytojų profesinių kompetencijų, naujų mokymo metodų ar įrankių, tarptautinių ir tarpkultūrinių kompetencijų tobulinimo, europinės dimensijos plėtros, mokymo ir mokymosi procesų organizavimo tobulinimo.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

/*54745756836*/