Visą savaitę, gegužės 10 – 14 dienomis, technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės mokiniai iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro gilino savo praktinius įgūdžius pagal modulinę automobilių ir traktorių variklių techninės priežiūros ir remonto programą Marijampolės PRC sektoriniame žemės ūkio technologijų praktinio mokymo centre. Pagrindinė jų mokymo tema – automobilių ir traktorių variklių bei transmisijų techninė priežiūra ir remontas. Mokiniai praktinių užsiėmimų metu giliau susipažino su įvairių galingumų variklių konstrukcija, technine priežiūra bei remontu ar gedimų šalinimu, taip pat transmisijų valdymu ir technine priežiūra. Jie detaliai nagrinėjo traktoriaus John Deere 6150 variklio techninę priežiūrą ir transmisijos valdymą praktiškai. Gilinosi į sektoriniame centre esančių veikiančių variklių ir transmisijos elementų modelių veikimą, lavino savo įgūdžius naudodamiesi šiuolaikinėmis diagnostikos priemonėmis.
Laisvalaikiu mokiniai susipažino su Marijampole, lankėsi Poezijos parke, Kačių kiemelyje ir kitose įdomiose miesto vietose.
Mokiniai išvyko džiugiai nusiteikę į savo mokymo centrą. Pagilintos teorinės ir praktinės žinios, praplėstas kultūrinis akiratis – praturtino mokinius visokeriopai.

Vystymo skyriaus vedėja Monika Lunskutė

/*54745756836*/