Marijampolės profesinio rengimo centro Gimnazijos skyrius jau septinti metai dalyvauja nacionaliniame internetiniame pasakojimo kūrimo projekte ,,Let‘s Create a Story“. Į šią veiklą noriai įsijungė ASMg21-1 (automatinių sistemų mechatroniko programos) grupės mokiniai – Lukas Akelaitis, Gytis Ėringis, Mantas Miliauskas, Augustas Lelešius, Kajus Randis.

Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis bei plėtoti IKT naudojimą. Vieną pasakojimą kuria 4 skirtingų mokyklų komandos. Centro darbo grupė turėjo parašyti kuriamos istorijos dalį, ją iliustruoti, po to siųsti koordinuojančiai mokyklai.

Projektinius susitikimus pradėjome lapkričio mėnesį. Susirinkusi motyvuota ir iniciatyvi, stipri komanda pirmiausiai susipažino su užduotimi, diskutavo, juokavo, apie ką būtų galima pradėti rašyti. Pradžiai, mokiniai nutarė siužetą rašyti lietuviškai, vėliau tekstą vertė į anglų kalbą. Mokytoja Jolita Vičkačkienė buvo atsakinga už veiklos koordinavimą ir teksto redagavimą. Savo darbus nusiuntėme projektą iniciavusiai Tauragės Žalgirių gimnazijai. Laukėme, kol galėjome perskaityti visą istoriją, kuri mums pasirodė netikėta, sunkiai nuspėjama. Mokiniai sakė, kad pasakojimo kūrimas, buvo labai neįprastas, dar nebandytas procesas, bet įdomus. Taigi, internetinis projektas ,,Let‘s Create a Story“ yra puikus pavyzdys, kaip suplanuotos veiklos yra sėkmingai įgyvendinamos. Iliustruotą knygą galima rasti, paspaudus šią nuorodą: https://joom.ag/tyQd , mūsų komandos pasakojimą galime skaityti nuo 124 psl.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolita Vičkačkienė

/*54745756836*/