Marijampolės profesinio rengimo centro Gimnazijos skyrius jau šešti metai dalyvauja nacionaliniame internetiniame pasakojimo kūrimo projekte ,,Let‘s Create a Story“. Į šią veiklą noriai įsijungė KRg20-1 (kirpėjo programos) grupės viena mokinė – Eva Kitissou ir trys APg20-1 (apdailininko specialybės) grupės mokiniai – Mangirda Krivinskaitė, Robertas Lastauskas ir Gustas Čepulionis.

Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis bei plėtoti IKT naudojimą. Darbo grupė, susidaryta iš 4 mokinių komandų, turėjo sukurti vieną pasakojimą. Skirtingų mokyklų mokiniai turėjo parašyti kuriamos istorijos dalį, ją iliustruoti, po to siųsti koordinuojančiai mokyklai. Mūsų komanda kūrė istorijos pabaigą.

Projektinius susitikimus pradėjome lapkričio mėnesį. Susirinkusi motyvuota ir iniciatyvi, stipri komanda pirmiausiai susipažino su užduotimi, diskutavo, juokavo, apie ką būtų galima pradėti rašyti. Pradžiai, mokiniai nutarė siužetą rašyti lietuviškai, vėliau tekstą vertė į anglų kalbą. Mokytoja Jolita Vičkačkienė buvo atsakinga už veiklos koordinavimą ir teksto redagavimą. Savo darbus nusiuntėme projektą iniciavusiai Tauragės Žalgirių gimnazijai. Darbo eigą pakoregavo neįprastas karantino laikotarpis, kai visas ugdymo procesas vyksta nuotoliniu būdu. Mokiniai sakė, kad pasakojimo kūrimas, buvo labai neįprastas, dar nebandytas procesas, bet įdomus. Taigi, internetinis projektas ,,Let‘s Create a Story“ yra puikus pavyzdys, kad suplanuotos veiklos yra sėkmingai įgyvendinamos.

Iliustruotą knygą galima rasti, paspaudus šią nuorodą: https://viewer.joomag.com/-/0102608001618238970?p=302, mūsų komandos pasakojimas prasideda 232 psl.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolita Vičkačkienė

/*54745756836*/