Vilkaviškio skyriaus I V gimnazijos klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Ofelija Čėsniene 2021 m. spalio 25 d. – lapkričio 22 d. dalyvavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) skelbtame antikorupcinių žinių ir kūrybinių darbų konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“. Konkurso metu mokiniai turėjo atlikti 2 užduotis susijusias su pilietiškumo ir skaidrumo ugdymu: išspręsti testą, bei atlikti praktinį – kūrybinį darbą. Keturi mokiniai teisingai išsprendė testą ir paruošė plakatą. Dalyviai buvo įvertinti diplomais. Džiaugiamės rezultatais.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus vienuoliktos klasės mokiniai tai pat dalyvavo  konkurse. Konkurso metu mokiniai sprendė testus, kūrė kompiuterinės grafikos plakatą bei trumpą antikorupcinę reklamą.

Komisijai vertinti perduota 80 kūrybinių darbų. Mokiniai sėkmingai išsprendusieji testus ir įveikę 4 lygius buvo apdovanoti skaidrumo ženkleliais. Taip pat buvo apdovanoti už labiausiai pritaikomą, panaudojamą kūrybinį darbą, kurį padėjo sukurti neformaliojo švietimo organizatorė Rugilė Guzovijūtė- Mekšriūnienė.

/*54745756836*/