Kovo 22-26 dienomis vyko Erasmus+ programos projekto „Parama sunkumus patiriantiems mokiniams“ (ISWEB) virtualus tarptautinis partnerių susitikimas. Pernai prasidėjus pandemijai neįvyko susitikimas Kordoboje (Ispanija), tad po sunkių visiems partneriams metų, kai keitėsi mokymosi formos ir situacijos, projekto koordinatoriai surengė susitikimą virtualioje erdvėje. Marijampolės PRC komandą sudarė mokytojos Jurgita Schroeder, Edita Sėdaitienė, Jolita Vičkačkienė, mokinės Brigita Stankevičiūtė (KRg19-1 gr.) ir Eva Kitissou (KRg20-1gr.) bei Vystymo skyriaus vedėja Monika Lunskutė ir projektų vadovė Lilija Zableckienė.
Susitikimo metu buvo apžvelgtos projekto veiklos, surengtas projekto logotipo konkursas, numatyti ateities darbai.
Visi partneriai pristatė savo veiklą ir konstatavo, kad pandemija darbų nesustabdė, tiesiog teko keisti projektinės veiklos formas. Marijampolės PRC komanda surengė keletą tyrimų, daug gyvų ir virtualių paskaitų bei susitikimų su įdomiais žmonėmis, konferencijų, terapinių pamokų, ekskursijų, gyvų ir virtualių, ir pan. Projekto veiklose dalyvavo daugiau kaip 300 mokinių iš Marijampolės, Vilkaviškio ir Kudirkos Naumiesčio skyrių.
Projekto logotipo konkursui kiekviena šalis pateikė po 2 mokinių sukurtų logotipų pavyzdžius, tad iš aštuonių logotipų daugiausiai susitikimo dalyvių balsų surinko prancūzų logotipas, kuris nuo šiol puoš visus projekto dokumentus.
Susitikimo metu buvo sukurta platforma projekto dokumentų, medžiagos keitimuisi tarp partnerių, netrukus turėtų būti sukurtas ir projekto tinklapis – už jį atsakingi projekto koordinatoriai Toulouse-Lautrec licėjus.
Kitas projekto susitikimas numatytas šių metų spalio 18-21 dienomis, tikintis, kad jis bus gyvas ir partneriai susirinks Portugalijoje. Jame bus aptariami mokymo metodai, padedantys mokytojų darbe su sunkumus patiriančiais mokiniais, bus aptariamas pandemijos poveikis mokiniams ir mokytojams, projektinei veiklai.

Projektų vadovė
Lilija Zableckienė

/*54745756836*/