Spalio 29 d. vyko Erasmus+ programos projekto „Tarptautiška patirtis – tavo sėkminga ateitis“ informacinis seminaras. Aštuoni kelių statybos ir priežiūros bei melioracijos darbuotojo specialybių mokiniai lapkričio 16 d. išvyks stažuotis į Tenerifę. Jie visą mėnesį ne tik domėsis savo specialybės naujovėmis, technologijomis, bet ir tobulės savo profesinėje srityje, turės galimybę pažinti kitą kultūrą.

Seminare dalyvavo centro Darbų ir civilinės saugos inžinierė Audronė Vaitkevičienė pravedė instruktažą, kaip saugiai ir atsakingai reikia elgtis kelionėje bei darbo vietoje. Grupių vadovės taip pat pasidalino savo realiomis patirtimis ir patarimais stažuočių dalyviams.

Projektų vadovė Monika Lunskutė pristatė dalyviams darbovietę, gyvenamąją vietą, logistiką, buvo aptarti mokiniams kilę klausimai bei pasidalino savo pietietiška patirtimi ir praktiškais patarimais vykstantiems į stažuotę Tenerifėje. Linkime sėkmės!

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

/*54745756836*/