Lapkričio mėnesį vystymo skyriaus darbuotojos lankėsi parengiamuosiuose vizituose Italijoje ir Vokietijoje.

Accademia europea di Firenze (Italija) ir Berlink ETN Gmbh (Vokietija) yra nauji Erasmus+ mobilumo projektų „Profesijos mokymo metodų modernizavimas, remiantis ES patirtimi“ ir ,,Tarptautiška patirtis-tavo sėkminga ateitis“ partneriai. Tad vystymo skyriaus darbuotojos vyko į vizitus, kurių metu buvo detaliai aptariamos mokinių ir mokytojų stažuotės. Šeimininkai parodė kompanijas, kuriose dirbs mokiniai, buvo aptartos ne tik darbo, bet ir gyvenimo vietos ir sąlygos,  kultūrinė programa ir kitos detalės, kurias būtina žinoti rengiant mokinius ir mokytojus stažuotėms.

Padavėjų specialybės mokytojų ir mokinių stažuotės Florencijoje  ir automobilių mechanikų mokytojų ir mokinių stažuotės  Berlyne vyks 2020 m. sausio mėnesį.

Su visais projektų partneriais jau aptartos stažuočių datos, pabaigta mokytojų atranka. Lapkritį iš pirmosios stažuotės jau sugrįžo IT mokytojos, kurios parsivežė daug įspūdžių apie profesinį mokymą  Suomijoje. Mokiniai taip pat pradėjo savo darbines keliones – pirmoji kelių statybos ir priežiūros ir melioracijos specialybės mokinių grupė dirba ir poilsiauja Tenerifėje.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

/*54745756836*/