2021 m. lapkričio 9 d., antradienį, 9.00 val. Šakių rajono savivaldybės posėdžių salėje buvo rengiami tradiciniai Verslo pusryčiai su Šakių rajono savivaldybės, verslo, užimtumo tarnybos bei Marijampolės PRC atstovais.
Įvadinės renginio kalbos metu Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Plypatis ragino aptarti projekto po darbo grupių 2018 – 2024 metų strateginį plėtros planą, 2021 – 2027 metų finansinės strategijos aktualijas bei skatino kurti ir dalintis ateities planais, plėsti bendradarbiavimą, dalintis nuomone, diskutuoti.
Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė, kartu su Marijampolės PRC praktinio mokymo vadove Daiva Kalvaitiene pristatė pirminio profesinio rengimo mokymo programas Kudirkos Naumiesčio skyriuje, pateikė išsamią informaciją apie absolventų įsidarbinimo bei moksleivių priėmimo statistiką. Didelis dėmesys buvo skirtas bendradarbiavimui su vietos verslu bei akcentuojama pagrindinė Kudirkos Naumiesčio skyriaus siekiamybė – tai jauno žmogaus verslumo potencialas savame krašte. Taip pat buvo pasidžiaugta, kad stojančiųjų skaičius į Marijampolės PRC ir jo skyrius išaugo, o pagal moksleivių priėmimo skaičių Lietuvoje pakilo į antrąją vietą.
Verslo pusryčių metu akcentuota šiais metais antru etapu startuojanti pameistrystės programa (projektas finansuojamas ES lėšomis), kuri itin skatinama vykdyti Šakių rajono įmonėse.
Apie nedarbo lygio kaitą šalyje ir rajone, teikiamą paramą darbo vietoms įsteigti kalbėjo užimtumo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šakių skyriaus vadovė Aldona Stasiulienė.
Po oficialios dalies vyko laisvos formos diskusija, kurios metu dalyviai išsakė savo pozicijas, įžvalgas bei skanavo MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus ruoštus užkandžius.

/*54745756836*/