Pagal projekto MEPA (Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės) veiklų planą, kovo 22 dieną Vilkaviškio skyriuje vyko biologijos mokytojos Vaidos Rudalevičienės organizuotas renginys „Globalizacija – ekologija – ateitis“, skirtas Pasaulinėms Žemės ir vandens dienoms paminėti. Šio renginio tikslas priminti mokiniams, kad Žemei reikia mūsų ir jai padėti galime visi kartu, taip pat skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų.

Kahoot viktorinos metu mokiniai pasitikrino žinias apie globalines problemas, klimato kaitos padarinius, ekologiją, atliekų rūšiavimą, vandens vartojimą ir jo kiekį žmogaus kūne bei Žemėje, oro ir vandens taršos šaltinius, gamtos resursų mažėjimą, ir aptarė būdus, ką galėtume padaryti dėl Žemės gerovės. Mokiniai entuziastingai varžėsi, kuris greičiau ir teisingai atsakys į 45 klausimus. Geriausiųjų trejetukas buvo apdovanotas praktiškomis dovanomis su MPRC simbolika, o visi dalyviai – saldžiomis dovanomis.

Renginio pabaigoje mokiniai pasirašė ant Žemės dienos deklaracijos pasižadėdami būti atsakingais už mūsų planetos saugojimą.

/*54745756836*/